Název profese Obsluha CNC ohraňovacího lisu
Místo výkonu práce Libřice
Přidáno 31.1.2024

Zaměstnavatel SV metal spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66574717

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU
- Místo výkonu práce: Libřice č.p. 78, 503 44 Libřice
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2020
- Náplň práce: u stroje - CNC ohraňovací lisy
- Požadavky: dobrá orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech; znalost práce na PC, samostatnost, přesnost a důslednost; ochota učit se, zájem o získávání nových znalostí a dovedností; zkušenosti se zakázkovou výrobou a CNC stroji výhodou
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prostor pro seberealizaci
- V případě zájmů posílejte životopisy na jobs@svmetal.cz i s názvem pozice.