Název profese Obchodní zástupce / zástupkyně - pouze pro OZP
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel VS Facility Agency s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67019373

Vyhrazeno pro OZP
Náplň práce: aktivní oslovování potenciálních klientů (firem) a nabídka našich služeb. Získávání nových zákazníků (oslovování přes telekomunikaci, e-mail, osobně).
Udržování kontaktu se zákazníkem (komunikace s klienty, práce na internetu a PC, služební cesty)
Požadujeme:
- příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, flexibilita, dochvilnost
- ochota cestovat
- OZP
- řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
- znalost PC, internet, e-mail, Excel
- organizační a komunikační schopnost
- min. věk18 let
Nabízíme: k dispozici služební automobil
- služební telefon a PC
- flexibilní pracovní doba nebo individuální plánování pracovní doby
- práce ve stabilní firmě
Kontaktujte nás telefonicky (po, st, čt, pá 8:00 - 15:00 a út 8:00 - 13:00), e-mailem