Název profese Vedoucí ODD. a zástupce / zástupkyně vedoucího odboru
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MF-Generální ředitelství cel
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044834

Pracovní náplň:
Zajišťování pohledávek a jejich příslušenství uplatněním rozsahu zástavního práva. -
Zajišťování výkonu exekucí prodejem movitých věcí nebo nemovitostí. -
Řízení pracovníků oddělení 42 Vymáhání, určování forem a metod práce. -
Určování realizace úkolů a koordinace jejich plnění. -
Ovlivňování organizace práce podřízených zaměstnanců. -
Osobní podíl při plnění úkolů zásadní důležitosti. -
Zastupování vedoucí odboru 4 Správy příjmů a vymáhání v době její nepřítomnosti. -
Soustavný a ucelený výkon při kontrolní činností podřízených zaměstnanců. -
Plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucí odboru.
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání.
Velmi dobré komunikační schopnosti slovem i písmem.
Dobré organizační schopnosti.
Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
Časová flexibilita, ochota vzdělávat se.
Čistý trestní rejstřík.
Zaměstnanecké výhody5):
Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.
Výkonnostní / cílové odměny.
5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna.
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál).
Osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.).
U vybraných pozic možnost uplatnění home office a pružné pracovní doby.
Po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP). -
Po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení
domácnosti.
Dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních).
Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na
www.multisport.cz).
Interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.).