Název profese Závozník / závoznice - vyhraz. pro OZP
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 23.5.2024

Zaměstnavatel Daneta, svépomocné sdružení rodičů a přátel zdravotně postižených dě
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67057195

Místo je vyhrazeno pro OZP uchazeče.
PP na dobu určitou.
Náplň práce: výpomoc při nakládce / vykládce a rozvozu materiálu, obědů ap.
Požadujeme fyzickou zdatnost pro manipulaci s břemeny, manuální zručnost, aktivní přístup ke svěřené práci, spolehlivost, bezúhonnost. Výhodou řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, mimořádné odměny po zapracování.
Svůj životopis prosím zasílejte na e-mail: simona.prokopova@daneta.cz.