Název profese Obsluha tepelných zařízení - OZP
Místo výkonu práce Harrachov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67007534

Místo výkonu práce v areálu Armády ČR (Armádní Servisní, příspěvková organizace).

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, vzdělání nebo praxe v oblasti strojírenství, instalatérství, údržby nebo jiném technickém oboru.

Pracovní doba je stanovena po dohodě se zaměstnancem (práce může být vykonávána dopoledne i odpoledne). Možné i jako přivýdělek k jinému zaměstnání na DPP. Nástup možný ihned.

Náplň práce: obsluha kotelny, kontrola jednotlivých zařízení, v ojedinělých případech se jedná o fyzicky náročnou práci, zvedání předmětů nad 15 kg (havarijní stav).

Kontakt je nutný nejdříve telefonicky a domluvit si schůzku - 604 365 013. Nechodit osobně, kontaktní osoba se tam nenachází!

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou
Hofmann Wizard s.r.o.
Grafton Recruitment s.r.o.
130 Kč za hodinu
DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Mzda

od 8000

Volné pracovní místo Obsluha tepelných zařízení - OZP je vystaveno v regionu Jablonec nad Nisou .