Název profese Zdravotní sestra do multidisciplinárního týmu
Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel FOKUS Liberec o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67012588

Popis pracovní pozice: Zdravotní sestra/zdravotní bratr je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory osob s duševním onemocněním. Zdravotní sestra/zdravotní bratr sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, individuálně plánuje péči, pravidelně konzultuje zdravotní stav klientů s týmem. Je v úzkém kontaktu s ambulantními i praktickými lékaři a s lůžkovými zdravotnickými zařízeními. Samostatně anebo ve spolupráci s týmem realizuje intervence v místě bydliště klienta.

Požadujeme:
- ukončené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra, výhodou je ukončené specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v psychiatrii nebo praxe na psychiatrických odděleních
- odborná způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- schopnost týmové práce, psychickou odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší cílovou skupinou přináší
- samostatnost, převzetí zodpovědnosti, dobré komunikační dovednosti, empatii, pracovní nadšení
- lidský přístup ke klientům a schopnost dobré spolupráce s rodinou
- otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví
- uživatelská znalost práce PC (Word, Excel, programy Google Workspace, Teams)
- občanská a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- očkování proti Hepatitidě typu B
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- účast při vzniku zcela nové formy terénní mezioborové služby v Libereckém kraji
- smysluplnou práci v dobře komunikujícím týmu v málo hierarchickém prostředí
- propracovaný adaptační proces s plnou podporou odborné vedoucí týmu
- podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže a možnost profesního růstu - po zapracování zájemcům hradíme specializační vzdělávání v oboru psychiatrická sestra
- dobré pracovní zázemí (vybavená kancelář, služební notebook a mobil)
- stabilní a motivující platové ohodnocení (věrnostní příplatek za odpracované roky)
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, po dohodě možnost home office
- supervizní a metodickou podporu
- prostor pro kreativitu a využití Vašich silných stránek
- možnost podílet se na rozvoji organizace

Pracoviště: kancelář v Jablonci nad Nisou, lze využívat i kancelář v Tanvaldu, Krkonošská 90

Mzdové rozpětí: 31150 - 37350,-Kč měsíčně (1000,- Kč max. 4000,-Kč příplatek za praxi v oboru), po zaučení navýšení osobního ohodnocení 1000 - 3000,-Kč. Při práci pro organizaci 2 roky věrnostní příplatek ve výši 2000,- Kč a po dalších odpracovaných letech příplatky až do výše 10000,- Kč/měsíc.

CV a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy, semináře, praxi) včetně dotazů zasílejte na e-mail p.prouskova@fokusliberec.cz. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.