Název profese Manažer/ka dopravy
Místo výkonu práce Lipová-lázně
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel Jiří Marinka
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67049100

První kontakt telefonicky nebo e-mailem, tel. č. 733 151 500, e-mail: bracik@jmcontainers.cz

Náplň práce:
- dohled na veškeré logistické služby, jak vnitrostátní, tak mezinárodní,
- zajišťování komunikace s dodavateli a klienty,
- tvorba obchodní strategie, zajištění a řízení přepravy materiálu, vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých dopravních prostředků,
- rozdělování činností mezi řidiče a dispečery, - zpracování přepravních dokumentů,
- příprava dokladů pro expedici, práce s logickým softwarem,
- vyřizování pojistných událostí,
- hlídání platnosti STK, cejchování tachografů

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení. Bonusy za vytíženost dopravy.

Požadavky:
- znalost NJ popř. AJ na komunikativní úrovni, - uživatelská znalost PC a MS Office,
- ŘP sk. B