Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Místo výkonu práce Jičín
Přidáno 3.5.2016
Zaměstnavatel C.S.CARGO a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 3

SKLADNÍK/-CE, ŘIDIČ/-KA VZV - pracoviště Jičín.
Doporučenky je možno projednat od PO-PÁ, od 8.00-14.00 hod na adrese Hradecká 816, Jičín (bývalý areál ČSAD).
V případě zájmu volejte v době od 7.00 - 15.00 hod na tel.: 493506105 Bc. Bartošová nebo pište na e-mail: michaela.bartosova@cscargo.cz.

Pracovní náplň:
- příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů
- vykládka a nakládka zboží pomocí VZV
- vychystávání zboží
- 3 směnný provoz

Požadujeme:
- spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost
- aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zaškolení a odbornou pomoc
- možnost seberealizace a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- možnost dopravy do práce zdarma
- odměny při pracovních výročích
- možnost přijetí bez praxe
- zajištění průkazu VZV
- stravenky, firemní benefity

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 14000 do 14500