Název profese Skladník / skladnice - řidič / řidička VZV
Místo výkonu práce Kněžnice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TECMAPLAST CZ, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67041912

Co vás čeká
· manipulace s finálními výrobky, svážení palet z produkce a zaskladnění do skladu
· načtení dílů na sklad prostřednictvím skeneru/čtečky
· navážení obalového materiálu do výroby dle požadavků výroby
· zajištění evidence a optimálního toku materiálu ve skladech
· expedice výrobků podle potřeb zákazníka
· plnění dalších pracovních úkolů souvisejících s pracovní pozicí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
· prokazatelná zkušenost s řízením VZV (propadlý průkaz obnovíme), platný řidičský průkaz skupiny B
· spolehlivost, schopnost samostatné práce,
· základní znalost práce na PC
· zkušenost při manipulaci a skladování materiálu (zboží) výhodou
· třísměnný provoz
· zkušenost se skladem řízeným pomocí čárových kódů vítána
· logické myšlení, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout
· pestrou práci v neustále rostoucí mezinárodní společnosti
· dobrý kolektiv
· garanci dlouhodobě stabilní práce
· hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
. zvýhodněné mobilní tarify pro sebe a svou rodinu

Pozice je vhodná i pro absolventy.