Název profese Elektrikář / elektrikářka
Místo výkonu práce Hořice
Přidáno 22.4.2024

Zaměstnavatel MILETA a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039133

Kontakt: Urrea Monika Mgr., tel.: 493 654 463 (8:00- 15:00 hod.) , e-mail: monika.urrea@mileta.cz

Náplň práce:
• Údržba a provoz: plynových kotelen (jedna středotlaká), klimatizací a kompresorovny, napěťových rozvoden, EPS, EZS, řešení krizových situací samostatně nebo ve spolupráci se směnovými vedoucími.
• Elektro opravy: všech výrobních strojů a zařízení, vnitřního a venkovního osvětlení, elektroinstalace.
• Instalace: práce na instalaci nových technologií, drobné požadavky jednotlivých oddělení výroby a administrativy.
• Kontroly: odečty elektroměrů a plynoměrů, elektro a ostatních zařízení, včetně areálu firmy, během nočních a svátečních odstávek.
• Externí: zajišťujeme částečnou nebo úplnou elektro údržbu v externích pobočkách firmy.
Požadujeme:
• vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe nejméně 3 roky
• platné oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6
• pracovitost, spolehlivost a samostatnost

Výhody:
dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, svoz zaměstnanců na víkendové směny, náborový příspěvek, příspěvek za docházku

Pozice je vhodná i pro absolventy.