Název profese Technik / technička přípravy a realizace staveb
Místo výkonu práce Jičín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67042930

Požadujeme:
ovzdělání SPŠ nebo VŠ stavební,
ovzdělání nebo praxe z dopravního stavitelství výhodou,
oorientace v předpisech (zákony, ČSN, TP…) pro silniční stavby vítána
ořidičský průkaz sk. B
oznalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
osamostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce:
Při přípravě staveb
Připravuje podklady pro investiční záměry. Zajišťuje přípravu staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení. Zajišťuje majetkovou přípravu staveb (příprava podkladů pro správní řízení, zjištění vlastníků nemovitostí a další podklady pro jednání o výkupech pozemků, příprava příslušných smluv. Zajištění povolení staveb dle stavebního a silničního zákona, projektových dokumentací, zpracování technických podkladů pro výběrová řízení objednatele. Podílí se na kontrole rozpočtů a projektů.

Při realizace staveb
Zajišťuje výkon technického dozoru staveb. Provádí kontrolu jakosti u zhotovitelů dle platných předpisů a odpovídá za převzetí prací a fakturaci stavby dle schválené PD. Zajišťuje užívání stavby dle stavebního zákona. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Zajišťuje majetkové vypořádání dokončené stavby, kontroluje dodržování stavebního zákona a předpisů o dokumentaci staveb, účastní se posuzování, schvalování a uvádění do trvalého provozu staveb na spravované silniční síti. Zajišťuje potřebné podklady pro realizaci dotačních titulů. Sleduje stavbu v záruční době, v případě výskytu vad, zajišťuje jejich odstranění.
Více naleznete na www.uskhk.eu. Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu.
Do předmětu uveďte: "technik PRS JC". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Výhody:
odobré zázemí stabilní společnosti, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
ostravenky
opříspěvek na "penzijní připojištění nebo spoření" ve výši 1500,- Kč/měsíc