Název profese Lékárník/-ice
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 6.12.2018
Volné od 31.1.2018
Zaměstnavatel FORCE TRADE s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Máte VŠ vzdělání v oboru farmacie? Komunikujete rádi s lidmi a máte příjemný a profesionální projev? Chcete pracovat v zavedené soukromé lékárně?
Pro našeho klienta, lékárnu v Náchodě, hledáme lékárníka/lékárnici. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co vás čeká?
výdej léků na lékařský předpis
příprava, kontrola a skladování léčiv
odborné poradenství zákazníkům

Co požadujeme?
VŠ vzdělání v oboru farmacie
komunikativnost a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?
Plat 30-35 tis./měsíčně
Stravenky, 5 týdnů dovolené
Služební telefon i pro soukromé účely
V případě domluvy je k dispozici zařízený byt 1+kk nebo služební automobil i k soukromým účelům

Kontaktní údaje

Jméno Karolína Kuldová
Email kuldova@pracelehce.cz
Telefon +420732862434

Mzda

od 30 000 do 35 000 měsíčně

kuldova@pracelehce.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti FORCE TRADE s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Lékárník/-ice žádná další volná místa

Volné pravocní s místo Lékárník/-ice je vystaveno v regionu Náchod .