Název profese Lékař / lékařka
Místo výkonu práce Valdice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67029902

Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se specializací v oboru všeobecného praktického lékařství podle zákona č. 95/2004 Sb.
bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, uživatelskou znalost práce na PC,
organizační a komunikační schopnosti
Platové podmínky: 13. nebo 14. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v závislosti na dosažené praxi, zvláštní příplatek ve výši 6 000 Kč
Náplň práce: Poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče v příslušném specializovaném oboru osobám ve výkonu trestu odnětí svobody (příp. zaměstnancům a příslušníkům).
Nástup možný dle dohody.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
možnost využití posilovny, tělocvičny
závodní stravování, příspěvky na stravování
využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice
možnost ubytování na ubytovně Věznice Valdice dle ubytovací kapacity