Název profese Dělník strojírenský
Přidáno 2.1.2024

Zaměstnavatel MOTORPAL, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 11
Reference 66692941

Pracoviště firmy: Humpolecká 313/5, Jihlava a Tovární 157/2, Batelov.
Pracovní náplň:
- rutinní ruční práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů (odjehlování, obrušování, stříhání, řezání závitů a ruční ohýbání - lisování dílců na výrobním zařízení)
- rutinní montáž prováděná dle předepsaných výrobních postupů pro vstřikovací čerpadla a podsestavy vstřikovacích čerpadel
- jednoduché kalírenské a galvanické práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů
- rutinní práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů (měření) pro výrobní kontroly
- zkoušky a testování dílů vstřikovacích čerpadel prováděné dle předepsaných výrobních postupů
- rutinní práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů praní s vyššími nároky na čistotu a kontrolu
- rutinní kovářské práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů
- konečné stříkání nebo natírání vrchními barvami, laky a emaily s vysokými nároky na jakost a vzhled povrchů
Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se
- praxe ve strojírenství výhodou
Nabízíme:
- závodní stravování, dovolená navíc, další prémie, zaměstnanecké benefity
První kontakt osobně: Po - Pá 8.00 - 11.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: Po - Pá 8.00 - 13.00 hodin (tel. 567 132 560, 567 132 189).