Název profese Programátor/ka 2
Místo výkonu práce Jihlava
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel BOSCH DIESEL s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 67012476

Požadavky: MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost výkresové dokumentace, znalost programování strojů a zařízení, orientace v průmyslové automatizaci, AJ na komunitivní úrovni

Náplň práce: Vytváří nové programy a upravuje existující programy pro stroje a zařízení. Upravuje SW při náběhu nových výrobků. Aktualizuje programy na základě výkresové dokumentace změn a z důvodu optimalizace zpracování. Diagnostikuje a odstraňuje závady na strojích a zařízení.
Proškoluje MA v souvislosti s novými programy a aktualizacemi. Zpracovává a aktualizuje dokumentaci k programům.

První kontakt e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Jihlava

Jihlava
Advantage Consulting, s.r.o.
Jihlava
Jihlava
Grafton Recruitment s.r.o.
Jihlava
35000 - 46000 Kč za měsíc
Jihlava

Kontaktní údaje

Mzda

od 67971

Volné pracovní místo Programátor/ka 2 je vystaveno v regionu Jihlava .