Název profese Kontroloři (pro OZP)
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Česká distribuční a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67040220

(Jobmatch)

Náplň práce:

o Zodpovídáte za kvalitu distribuce letáků a zásilek na svěřeném území, které se skládá z několika regionů
o Kontrolujete kvalitu roznosu letáků v terénu ze strany distributorů
o Kontrolujete efektivitu procesů a zavádíte nové procesy

Požadujeme:
o Mít pozitivní vztah k řízení auta a respektovat bodový systém
o Být důsledný při kontrole kvality, procesů a podřízených
o Samostatně zvládat řešení problematických situací
o Zaškolení na centrále v Ostravě

Nabízíme:
o Smysluplnou práci - zaměstnáváme přes 1 400 invalidních zaměstnanců
o Dlouhodobou spolupráci na HPP
o Samostatnou, akční a nestereotypní práci ve stabilní, ryze české, společnosti s dlouhodobou tradicí
o Flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb

o Individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům
o Poradenství ze strany nadřízeného
o Mentoring a zaškolení
o Nástup 22.4.2024, popř. dle domluvy

Úvazek 20 hod / týden, pondělí-čtvrtek, 5 hod denně

První kontakt e-mailem.