Název profese Distributoři reklamních letáků - místo je vytvořeno pro OZP
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel Česká distribuční a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 10
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 5
Reference 66978296

POŽADUJEME: Jsme společnost Česká distribuční, která je již 30 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek. Ročně rozneseme takřka 2 miliardy propagačních materiálů. Aktuálně jsme druhým největším zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v České republice. Součástí naší distribuční sítě je téměř tisícovka těchto zaměstnanců. Distributoři, kteří se pravidelně starají o roznos reklamních a informačních materiálů, jsou tedy základním a nepostradatelným článkem naší firmy.
Proto hledáme nové kolegy, kteří naši síť ještě rozšíří.
Nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučíme. Požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžeme spolehnout
NÁPLŇ PRÁCE: příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu, příprava letáků k roznosu,
roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa, potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem
NABÍZÍME: práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem, výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu, apod.), dlouhodobou spolupráci, nástup IHNED, popř. dle dohody, individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího, zkrácený úvazek 10 (4 325,- Kč), 15 (6 488,- Kč) nebo 20 hodin týdně (8 650,- Kč) - dle velikosti sektoru a počtu schránek, pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hod./týden činí 8 650 Kč, možnost měsíční prémiové složky, flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb, místo výkonu práce: okres, dle místa bydliště uchazeče, zaměstnáním u nás nepřicházíte o nárok na invalidní důchod, možnost zkušebního roznosu letáků.
Jste osoba se zdravotním postižením a nevíte, zda je pro vás práce vhodná?
Otestujte se na www.testdistributora.cz. Více informací na www.distribucni.cz.
PRVNÍ KONTAKT: Zaujali jsme Vás? Pak nám, prosím, pošlete životopis na e-mail: nabor-ozp@distribucni.cz nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonním linku 800 800 882. Kontaktní osoba paní Markéta Výtisková
ov.tel. 29.2.