Název profese Specialita IT
Místo výkonu práce Střížovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TECNOCAP s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67036074

náplň práce:
- správa databází ERP systému a dalších firemních aplikací
- vývoj, údržba a měsíční uzávěrky skladových operací v místním ERP.
- vývoj různých dotazů a sestav
- vývoj resortních aplikací pro integraci/rozšíření funkcí ERP
- ladění výkonu databáze a zabezpečení dat
- návrh dotazů a sestav
požadujeme:
- ukončené alespoň středoškolské vzdělání zaměřené na IT nebo odpovídající praxe - dobrá znalost databáze (MS Access, MS SQL Server 2005/2008, Sybase SQL, IBM DB2), dobrá znalost ERP systémů, základní znalost serverových operačních systémů (Windows Server 2012,2016,2019 Ubuntu Linux), výhodou (nikoliv podmínkou) - virtuální hypervizory (VMware ESX/ESXi, Microsoft Hyper-V), síťové protokoly/aplikace
- proaktivní přístup, analytické myšlení a týmový duch
- schopnost komunikace v anglickém jazyce
nabízíme:
- práci v nadnárodní firmě s dlouholetou tradicí
- zajímavou práci s možností realizovat navržené a opodstatněné nápady
- smlouva na dobu neurčitou
- mzda odpovídající svěřeným úkolům/odpovědnosti
- osobní ohodnocení na čtvrtletní bázi
- pružná pracovní doba
- závodní dotované stravování (cena pro zaměstnance je 44,- Kč)
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro naše zaměstnance
- 13. plat (při splnění Kolektivní smlouvy)
- odměna 500 Kč za plnou formou karty FlexiPass na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní připojištění (dle odpracovaných let)
- výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let)

Kontakt:
Lucie Řeřichová, l.rerichova@tecnocapgroup.com, tel. 384 373 164
TECNOCAP s.r.o., IČ 281 27 561, Střížovice 67, 378 53 Strmilov