Název profese Facility manažer/ka pro Karlovy Vary/Plzeň
Místo výkonu práce Karlovy Vary / Plzeň
Přidáno 17.4.2024

Volné od 17.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Jste technicky založení, asertivní, časově flexibilní a chcete řídit svůj tým? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k přední české společnosti v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a získejte zajímavou práci s možností osobní realizace.

Náplň práce:
• Řízení odborných a technologických postupů prací všech integrovaných facility služeb (Technická správa budov a další podpůrné služby)
• Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektech zákazníka, v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy
• Dodržování BOZP a PO, dalších souvisejících zákonů a interních předpisů společnosti
• Provádění kontrol kvality poskytovaných služeb podle Smlouvy s klientem
• Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS,QMS atd.
• Schvalování objednávek a kontrola dodržování technologické kázně (objednáváno u určených dodavatelů)
• Řešení žádostí, případně stížností, zákazníka nebo zaměstnance

Požadavky:
• SŠ technického směru
• Zkušenost s řízením zakázek v oblasti průmyslu, obchodním centru nebo administrativní budově – PODMÍNKOU (alespoň 2 roky)
• Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám
• Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
• Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
• Dobrou znalost práce s MS Office

Nabízíme:
• Mzdu od 50 000 Kč
• Samostatnou, odpovědnou pozici
• Zvýhodněné volání O2
• Zázemí ve stabilní společnosti
• Příspěvek na stravování
• Služební PC a telefon
• Happy days
• MultiSport kartu
• Služební automobil

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.