Název profese Seřizovač operátor
Místo výkonu práce Bohumín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BONATRANS GROUP a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67004553

Náplň práce: samostatné seřizování a obsluha CNC stroje, seřizování zařízení a příprava nástrojů, prováděné operace: soustružení, vrtání, frézování, kontrola jakosti. Požadujeme SŠ strojní nebo vyučení ve stroj. nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána, znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou), znalost programování NC strojů (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou), znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly, aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu.

Životopis zasílat na e-mail

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Karviná

Karviná
Karviná
40000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Karviná
40000 - 65000 Kč za měsíc
Karviná
Karviná
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Karviná

Mzda

od 38000 do 40000

Volné pracovní místo Seřizovač operátor je vystaveno v regionu Karviná .