Název profese Údržbář-řidič
Místo výkonu práce Havířov
Přidáno 4.3.2024

Zaměstnavatel Benjamín, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67027232

Náplň práce: Řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, běžné domovnické práce, obsluha vytápění a jednoduší údržba celých objektů a jejich zařízení, odvoz dětí do a ze školy.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, spolehlivost. Osobní předpoklady- empatie, schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením, Nabízíme smysluplnou práci, stabilní pracovní prostředí.

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů do 30. 4. 2024. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na emailem