Název profese Recepční pouze OZP
Místo výkonu práce Havířov
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Unika Relax, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67035809

Pracovní pozice recepční se nachází v Masérském centru
Požadujeme: znalost práce s počítačem (Word, Excel, internet).
Náplň práce: práce s peněžní hotovostí, práce s pokladnou, objednávání klientů a plánování masáží, související administrativa, praní, žehlení pracovních oděvů a ručníků, úklid prostor Masérského centra, příjem - výdej Zásilkovna

Pracovní doba: od pondělí do pátku od 6.30 do 18.30 hodin (ranní, polední a odpolední směny)
V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po roce prodloužena.

Jedná se o chráněná pracovní místa určená pouze pro osoby se zdravotním postižením.
Své životopisy zasílejte na uvedený email.