Název profese Řidiči mezinárodní kamionové dopravy
Místo výkonu práce Kladno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Východočeská dopravní a.s.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 16
Reference 465984

Požadujeme:
ŘP sk. "C + E," čistý trestní rejstřík, časovou flexibilitu.

Pracovní náplň:
řízení nákladních vozidel na pravidelných trasách po západní Evropě - státech EU.

Nabízíme:
pravidelné jízdy v rámci EU, zajímavé finanční ohodnocení, reálná mzda 40 000 Kč - 55 000 Kč dle počtu dní v zahraničí, výkonu a stylu jízdy, zahraniční diety a kapesné, věrnostní odměny, bonusy za styl jízdy, mobilní telefon,udržovaný vozový park (DAF, MAN, Volvo) a komunikativní dispečink,
pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Telefonický kontakt v době od 8.00 do 15.00 hod. na č.tel. 778 533 935.