Název profese Ostraha Obchodního domu
Místo výkonu práce Kladno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67022579

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík, věk nad 18 let,
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování,
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,
- základy práce na PC pro kamerový systém,
- praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
- strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou.
Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Nástup možný IHNED.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefonní kontakt.
NECHODIT na pobočku.
Kontakt 734 881 686 - Po - Pá - 9:00 - 16:00 hod nebo e-mail: nabor.centrum@protektia.cz