Název profese Zoo technik zvířat
Místo výkonu práce Poštovice
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel Nature Resource Network s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67029886

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA DOHODOU DLE SCHOPNOSTÍ A ZKUŠENOSTÍ

Požadujeme:
• Otevřená pozice vyžaduje výborný zdravotní stav, spolehlivost a flexibilní pracovní nasazení (práce i o víkendech a svátcích).
• ŘP sk. B
• Anglický jazyk - základy podmínkou
• Zaujměte proaktivní přístup k rozpoznání nemocí zvířat a péči o ně; upozorněte požadované členy personálu, řešte problémy, které máte pod kontrolou, jak nejlépe umíte.
• Výhodou je bydliště okres Kladno.

Náplň práce:
• Pracovní doba pro částečný úvazek 2-3 dny v týdnu/8 hodin denně, s flexibilním rozvrhem a možností přizpůsobit se další práci nebo závazku.
• Hlavní náplní práce je úklid prostor určených pro Zoo zvířata, dle předem stanovených předpisů, dále příprava a podávaní krmiva a asistence při práci hlavního ošetřovatele.
• Zajištění základních potřeb chovaných zvířat (krmení, napájení, ustájení, čištění a dezinfekce výběhů a chovných místností).
• Organizovat a podílet se na ošetřování zvířat pod dohledem veterinárního lékaře vedoucího chovatele (pomoc při znehybnění, odchytu, aplikaci léků či jiná podpora zdraví a péče o zvířata).
• Asistence při manipulaci se zvířaty a jejich odchytu, příprava zvířat na transporty.

Nabízíme:
• Stabilní a dlouhodobé zaměstnání s pracovní smlouvou se zkušební dobou 3 měsíce.
• Možnost navýšení platu po podpisu smlouvy.
• Práce v malém přátelském kolektivu.
• Nadstandardní platové ohodnocení dle dohody, v závislosti na druhu pracovního poměru, pracovních schopnostech a zkušenostech.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 8:00 - 15:30 hod.
E-mailový kontakt viz výše.