Název profese Vedoucí technologie
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 17.1.2024

Zaměstnavatel ATC Space s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66974631

Náplň práce: Vedení týmu technologů, Řízení zpracování technologické, dokumentace zakázek do výroby, včetně schvalování a vydávání výrobních programů a postupů, Řízení konstrukčně technologických prověrek výrobků z pohledu výrobního zařízení společnosti, Zavádění nových projektů do výroby, Provádění optimalizace technologických procesů, Vydání podkladů pro tvorbu cenových nabídek, Správa a evidence výrobních nástrojů a dokumentace, Spolupráce s dalšími odděleními
Požadavky:SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství), Znalost AJ / NJ na dobré úrovni, Praxe na pozici technologa strojírenské výroby podmínkou, Zkušenosti z výrobního závodu min. 5 let, Znalost CAD/CAM systémů, Vysoká míra osobní odpovědnosti, Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, ŘP sk. B
Pracovní podmínky: Práce v přátelském kolektivu, Pružná pracovní doba, Zázemí silné mezinárodní společnosti, Atraktivní práce v kosmickém průmyslu, 25 dní dovolené, Příspěvek na dopravu pro zaměstnance vzdálenější více jak 5 km, Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, Příspěvek na penzijní spoření a připojištění
Možnost nástupu: Okamžitě