Název profese Výrobní dělník, dělnice
Místo výkonu práce Sušice
Přidáno 27.11.2023

Zaměstnavatel SPAK Foods s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66583832

NÁPLŇ PRÁCE: výroba potravin, manipulace s materiálem, obsluha strojního zařízení.
POŽADUJEME: manuální zručnost
VÝHODOU: nižší střední nebo střední odborné vzdělání s výučním listem
Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příplatek za noční směnu 15%, důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc
Kontaktní osoba: Jitka Brusnická tel.376 502 812
e-mail: asistentka@spak
Způsob prvního kontaktu: telefonicky v čase 8:00 - 14.00, e-mailem