Název profese CNC frézař (vhodné i pro absolventy SPŠ a SOU obor strojní)
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel ZIHOS Klatovy s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66895907

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcích center, seřízení stroje dle výkresové dokumentace, výroba přesných dílů v požadované kvalitě a množství, kontrola vyrobených dílů
Požadujeme: výuční list nebo maturitu, schopnost čtení technických výkresů, znalost třískového obrábění, základní znalost NC kódu, pečlivost, technické myšlení, spolehlivost

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s více než 30-ti letou historií, zajímavou a tvořivou práci v mladém a přátelském kolektivu, moderně vybavené pracoviště

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, roční odměny, příspěvek na stravování, dny dovolené navíc
Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody