Název profese Obsluha stroje CNC
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 29.2.2024

Zaměstnavatel SEG s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67003928

Náplň práce: obsluha CNC (tryskač), manipulace s materiálem a zámečnické práce, obsluha a údržba stroje tryskač,kontrola prvedených operací, dodržování pravidel kvality
Požadujeme: vyučen strojní mechanik obráběcí stroje a zařízení se zaměřením na zámečnictví, orientace v technické dokumentaci, práce v oboru ocelových konstrukcí, spolehlivost, samostatost, zručtnost, flexibilita
Výhodou: zkušenosti s prací na PC a CNC, oprávnění jeřábník a vazač
Nabízíme: práci na HPP, nadstandartní finnanční ohodnocení, týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v lázních, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, odměny při významných životních výročních, penzijní připojištění po jednom odpracovaném roce, poskytnutí ochranných pracovních prostředků, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu zaměstnání