Název profese Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče
Místo výkonu práce Nýrsko
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66957066

SMĚNNOST: 12hod. denní směny 7:00 - 19:00 hod., 1x za 3 týdny směna i v So, Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením POŽADAVKY: odborná způsobilost pro práci prac. v soc. službách přímá obslužná péče dle zákona o soc. službách, očkování proti žloutence typu B - s nástupem do prac. poměru alespoň 2 dávky, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, dodatková dovol., polol. odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Klatovy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Klatovy
Chotěšov
ManpowerGroup s.r.o.
Chotěšov

Mzda

od 30800 do 32500

Volné pracovní místo Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče je vystaveno v regionu Klatovy .