Název profese Vrátný pro OZP ÚP Klatovy, 116 Kč/h., stravenky zkrácený úvazek, volné víkendy, náborák 10 200 Kč, dopravné.
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 15.4.2024

Volné od 15.4.2024
Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá vrátné OZP.
Pracoviště: Úřad práce Klatovy, Voříškova 825, 339 01 Klatovy III

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Obsluha zařízení operačního střediska
• Znalost PC, EPS,EZS, CCTV a kamerového systému - výhodou
• Kódování
• Kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám
• Pravidelné obchůzky
• Drobná administrativa
• Poskytování potřebných informacích

Nabízíme:
• HPP
• Počet míst: 1
• Pracovní doba: Po,st: 8:00-17:00 hod., út,čt,pá: 8:00-11:00 hod.
• Pracovní úvazek: zkrácený – 6hod/den.
• Mzda: 116,10 Kč/hod.
• Nástup ihned
Benefity:
• Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč
• Stravenky
• Proplácení vstupní lékařské prohlídky
• Dopravné

Požadujeme:
• Spolehlivost
• Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!
Volejte nebo pište o podrobnější informace:
723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz