Název profese Strážný, vrátný
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67044074

MÍSTO VYHRAZENÉ POUZE PRO OZP (chráněný trh práce)
KONTAKT telefonicky po-pá 8:00 - 14:00, emailem
NÁPLŇ PRÁCE: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz
POŽADUJEME: výpis z rejstříku trestů, polehlivost a flexibilitu
VÝHODOU: certifikát strážný č.68-008-E
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční