Název profese Technici telematických aplikací - Kolín
Místo výkonu práce Kolín
Přidáno 21.5.2024

Zaměstnavatel SPEL, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67056271

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 9 - 14 hod
osobně: Po - Pá 9 - 14 hod.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba:
7.00 - 15:30 hod (po dohodě lze upravit).

Pracovní náplň:
Řešení technických problémů, spoluúčast při realizaci zakázek
Zpracování technických podkladů dle požadavků zákazníka
Tvorba schémat zapojení a administrace prvků
Spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Co od Vás očekáváme:
SŠ vzdělání technického zaměření, ideálně obor elektro
Praxi v technickém oboru výhodou, není podmínkou
Výhodou - orientace v oblasti elektro, znalost AJ/NJ, vyhl.č.50/1978 Sb.
Řidičský průkaz sk.B
Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
Flexibilitu a ochotu cestovat.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv.