Název profese Skladník/skladnice - Průmyslová zóna Ovčáry
Místo výkonu práce Ovčáry
Přidáno 26.5.2024

Zaměstnavatel SPEL Manufacturing s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67057151

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Pro nově vznikající výrobní závod na zpracování plechu, do nového a moderního pracovního prostředí v průmyslové zóně Kolín-Ovčáry, hledáme kolegy na pozici "Skladník/skladnice".

Pracovní náplň:
Péče o svěřené stroje a zařízení, jejich úklid do skladovací plochy a prostoru
Evidence, výdej a příjem materiálu
Údržba a úklid skladu
Spolupráce s ostatními členy výrobního týmu, aby se zajistila hladká a efektivní výroba
Dodržování pravidel bezpečnosti práce a používání ochranných pomůcek
Označení a následné zaskladnění veškerého zboží a materiálu
Práce a manipulace s materiálem - balení výrobků na palety, expedice zboží
Připravovat a zodpovídat za provedení inventury.

Očekáváme:
SOU, SOŠ, vyučen
Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice z výrobní společnosti
Osvědčení VZV (není podmínkou)
Manuální zručnost
Praxe ve skladu
Uživatelská znalost práce na PC-MS Office
Samostatnost, flexibilitu, proaktivitu a komunikativnost.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a příjemný pracovní kolektiv
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou, první smlouva na 1 rok
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat
Příspěvek na stravování.