Název profese Seřizovač-Údržbář
Místo výkonu práce Hořátev
Přidáno 27.5.2024

Volné od 27.5.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Společnost Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. přední výrobce zdravotnických prostředků hledá nového kolegu na pozici SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ správa a údržba výrobních zařízení a linek.
Místo výkonu práce: Fresenius Kabi Horatev s.r.o., Hořátev 104, 289 13

Náplň práce:
• kontrola chodu výrobních linek a zařízení
• seřizování, diagnostika, opravy a řešení chyb výrobních zařízení
• práce s roboty na automatických linkách
• práce s kamerovými systémy

Požadavky na kandidáty:
• SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické vzdělání
• orientace v dokumentaci
• technické myšlení
• základy práce na PC
• manuální zručnost
• ochota se dále vzdělávat, zodpovědnost
• ochota pracovat na 3 směnný provoz, víkendy

Nabízíme:
• zaměstnání v stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
• práce s klasickými i novými technologiemi
(mechanika, elektronika, pneumatika, roboty, PLC, kamerové systémy)
• plat dle dohody, práce na HPP, nástup možný ihned
• 13. plat
• 14. plat dle hospodářských výsledků společnosti
• příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
• příspěvek na závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• zaškolení pod dohledem zkušeného pracovníka, podpora kolegů
• profesní rozvoj, odborná školení
• odpovídající platové ohodnocení
• vhodné i pro absolventy
• práci ve společnosti se zaměřením na péči o život a zdraví