Název profese Stavební mistr/ová
Místo výkonu práce Břest
Přidáno 13.1.2024

Zaměstnavatel MONT-KOVO, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66976418

Pracoviště Břest - stavby v regionu Zlínského, Olomouckého, Moravskoslezského a Jihomoravského kraje
- Náplň práce: koordinace a kontrola práce pracovníků stavby, kontrola kvality prováděných prací a dodržování harmonogramu, kontroly dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů, materiálové a technické zabezpečení stavby, komunikace v rámci týmu i s klientem
- Požadavky: SŠ nebo odborné vyučení (obor pozemní stavby nebo zedník, obkladač), praxe 5 let v oboru stavebnictví, ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC, orientace v chodu stavebního provozu, znalost technologických postupů a čtení projektové dokumentace, organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilitu, zodpovědnost
- Nástup možný ihned po osobním pohovoru
- Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon i pro soukromé účely, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky, firemní akce, možnost si napracovat hodiny,
prémie ze zakázek odpovídající dosahovaným výsledkům, teambuildingy a večírky pro zaměstnance a jejich rodiny, telefon i pro soukromé účely, notebook a služební vozidlo, příspěvek na stravování
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:30 - 15:30 hod.) pan Ing. Martin Šálek, tel. 602 108 158, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: martin.salek@montkovo.cz.