Název profese Elektrikář - NN - montážní technik/ka - průmyslová elektrika
Místo výkonu práce Třebětice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Ing. Bc. Tomáš Karhan
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67013669

pracoviště Třebětice - dle zakázek v ČR
- výjezdy na zakázky ze sídla firmy, rozvoz je zajištěn firmou
- Pracovní náplň: připojování elektrokomponentů (průmyslová elektrika)
- Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou - vhodné i pro absolventy i pro OZZ, řidičský průkaz skupiny B, platná vyhláška § 50 nebo novější
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod., pan Ing. Karhan, tel: 603 161 434), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: tom@t-kar.cz.