Název profese Vedoucí elektroúdržby
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Nestlé Česko s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67024029

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Vedení týmu deseti elektrikářů ve výrobním závodě, Vedení a koordinace aktivit elektroúdržby, příprava údržbových plánů, příprava rozpočtu a harmonogramu prací, Organizace elektroúdržby, vytváření plánů preventivní a prediktivní údržby, integrace diagnostických metod, Řízení a plánování oprav výrobních zařízení a jejich zpětné uvedení do výroby včetně úpravy dokumentace a aktualizace dle standardů Nestlé, Spoluúčast na projektech v oblasti automatizace, Implementace informačního systému pro řízení údržby, zavádění Kaizen (TPM) metody do údržby, Řízení spolupráce jednotlivých oddělení, koordinace subdodavatelů, zajištění BOZP a hygieny, Klasifikace nákladů a návratnost investic do údržby, reporting vedoucímu technického odboru

- Požadavky: VŠ nebo SŠ technického zaměření, Praxe na obdobné pozici, Komunikativní znalost AJ, Výhodou je orientace v problematice automatizace, Vyhláška 50, § 6-8, číst a porozumět elektro dokumentaci, práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)

- Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, 5 dní flexi volna, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 7.200 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40.000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24.500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem, paní Matušková, tel: 724 420 689) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.