Název profese Operátor/ka homogenizátoru
Místo výkonu práce Bystřice pod Hostýnem
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel NET PLASY, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67014109

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: operátor/ka homogenizátoru
- Požadujeme: SŠ vzdělání v oboru mlékárenství, případně potravinářství, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, zájem o práci
- Benefity: dodatková dovolená, stravenky, příspěvek na životní pojištění
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem posílejte na e-mail: netplasy@seznam.cz.