Název profese Operátor/ka výroby
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Nestlé Česko s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 40
Reference 67026959

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Pracovní náplň: Obsluha výrobních linek na výrobu cukrovinek, Práce s PC - vyplňování dat, kontrola receptur, Komunikace a koordinace s ostatními odděleními v rámci výroby, Obsluha manipulačních vozíků, Kontrola kvality výroby, Úklid výrobních prostor
- Požadavky: Zkušenost z podobné pozice výhodou, Znalost práce na PC, Manuální zručnost, Ochota učit se novým věcem, Komunikativní znalost ČJ, Ochota pracovat ve směnném provozu.
- Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení až 30 % z měsíční mzdy. Roční bonus za splnění stanovených cílů. Přispěvek na "penzijko" až 7.200Kč/rok, na dojíždění až 18.000Kč/rok, na volnočasové aktivity v benefit plus až 7200 Kč/rok a další…, 28 dní volna, Stravování a osvěžující nápoje na pracovišti za opravdu příjemné ceny jsou zajištěny. Možnost koupě výrobků Nestlé za super cenu v našem firemním obchůdku. V pondělí a úterý si můžete v rámci pracovní doby odskočit na masáž.
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD 3 směny (Po-Pá, 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.)
- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.