Název profese Úklidový pracovník/ce - OZP
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 27.1.2024

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 4
Reference 67022011

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: úklid kanceláří, šaten, společných prostor
- Požadavky: praxe v oboru výhodou
- odpolední úklid od 14:30 do 18:30/19:30 hod., Po - Pá, 4 - 5 hod./den, HM + pohyblivá složka mzdy 0 - 3 000,-Kč
- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Všetičková, tel: 724 367 756 ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vsetickova@trekvila.cz.