Název profese PLC programátor/ka
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 1.3.2024

Zaměstnavatel ELVAC a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67033177

pracoviště Količín
- Náplň práce: tvorba programů PLC automatů pro řízení strojů, zařízení a technologických linek, oživování strojů při výrobě a instalaci u zákazníka, školení obsluhy, vývoj nových standardů, zvyšování kvality a efektivity práce, sledování nových trendů a využití nových technologií, tvorba SW dokumentace, technická podpora zákazníkům
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, prokazatelné zkušenosti v oboru průmyslové automatizace, programování a oživování průmyslových automatů, znalosti programování sekvencí a uživatelských rozhraní (používáme především systémy Siemens, Bosch-Rexroth, Rockwell Automation, Beckhoff), znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, pozitivní přístup a nadšení k práci
- Nabízíme: nástup možný ihned, flexibilní pracovní doba Po-Pá, 25 dní dovolené, mimořádné finanční odměny, stravovací příspěvek bez účasti, penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy, firemní letní tábor, nákupní slevy na ALZA CZ
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lucie.malikova@elvac.eu