Název profese Mechanik - seřizovač vstřikovacích lisů
Místo výkonu práce Bystřice pod Hostýnem
Přidáno 4.3.2024

Zaměstnavatel FORMAT s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38,75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033773

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: mechanik a seřizovač vstřikovacích lisů
- Požadavky: vyučení v technickém oboru, zkušenosti se vstřikováním plastů výhodou, základní práce na PC
- PD pondělí - pátek, doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Benefity: příspěvek na stravování - měsíční stravenkový paušál
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 13:00 hod. (paní Králíková, tel: 739 573 369), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@format-cz.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.