Název profese Technik - údržbář / technička - údržbářka
Místo výkonu práce Morkovice-Slížany
Přidáno 3.2.2024

Zaměstnavatel Hanhart Morkovice s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66950989

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- Náplň práce: Kontrola, údržba a drobné opravy výrobních zařízení, Montáž a demontáž strojních zařízení, Montáž, demontáž a drobné opravy pneu a hydr. rozvodů, Strojní a zámečnické práce, Údržbářské činnosti různého charakteru ( zednické, instalatérské, apod.)
- Požadujeme: Schopnost čtení výkresové dokumentace, Manuální zručnost, Aktivní přístup k práci
- Výhodou je svářečský průkaz, resp. ochota jej získat
- PD Po-Pá, 6:00-14:00 hod.
- Benefity: 25 dní dovolené, Příspěvek na stravování, Možnost dalšího vzdělávání, Měsíční a roční odměny ze zisku, Firemní akce, 7,5 hodinová pracovní doba, Příspěvky při významných životních údálostech, pro dárce krve aj.
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., paní Remešová, tel: 602 546 099), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz.