Název profese Vedoucí zařízení sociálních služeb DZR Kvasice
Místo výkonu práce Kvasice
Přidáno 5.3.2024

Zaměstnavatel Sociální služby Haná, příspěvková organizace
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67034162

pracoviště Kvasice
- Náplň práce: Komplexní koordinace ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační správy zařízení sociálních služeb, popřípadě správu dalších oborů činnosti zařízení
- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané v bakalářském nebo magisterském studijním programu, praxe v oboru sociálních služeb vítána, znalost zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách výhodou, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zaměstnancům
- Nabízíme: Doba určitá s možností přechodu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené (1 den sick day), osobní ohodnocení, příplatek za vedení, příjemnou pracovní atmosféru, možnost vzdělávání, podmínky pro seberealizaci a sebezhodnocení
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis a motivační dopis na adresu: Sociální služby Haná, p. o., Parková 21, Kvasice, 768 21 nebo elektronicky na e-mailovou adresu libuse.jezova@sslhana.cz.