Název profese Praktická sestra
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Sociální služby města Kroměříže, p.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040168

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: poskytování základní ošetřovatelské péče v rámci ošetřovatelského plánu, poskytování specializované ošetřovatelské péče v rámci ošetřovatelského plánu pod odborným dohledem, nejedná se o práci u lůžka
- Požadavky: vzdělání v oboru, práce na PC, kvalita práce, flexibilita, důslednost, spolupráce v týmu, komunikace s cílovou skupinou, empatie, bezúhonnost
- pracovní úvazek 40 hodin/týden, jednosměnný pracovní režim s postupným nástupem, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, 9. platová třída, plat od 28 000,- Kč, plus zákonné příplatky, výše platu dle započitatelné praxe, podle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů
- Benefity: náborový příspěvek 60 000,- Kč, 5 týdnů dovolené
- Kontakt telefonicky (paní Obručová, tel: 720 036 237, 573 500 765), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.