Název profese Kontrolor/ka - metrolog
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel PILANA MCT, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043836

pracoviště Hulín
- Náplň práce: Kalibrace měřidel podle kalibračních postupů, stanovení intervalů kalibrace měřidel. Vedení etalonů a měřidel firmy. Spolupráce s externími firmami v oblasti kalibrací a měřidel, Měření na přesných měřících přístrojích: 3D, kruhoměr.
- Požadavky: SŠ vzdělání technického zaměření - praxe výhodou. Uživatelská znalost MS Office podmínkou. Znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v předepsaných tolerancích. Schopnost práce s měřidly, smysl pro přesnost, preciznost a jemnou práci. Znalost kalibrace délkových měřidel. Vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
- Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu do zaměstnání, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní pojištění
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: uhlir@pilanamct.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 6:30 - 14:00 hod. (pan Uhlíř, tel: 721 463 070).