Název profese Manipulační pracovník/ce na balíkové depo GLS
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DUO TRANS CZ, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043748

pracoviště Hulín
- Náplň práce: Pomocné a manipulační práce ve skladu logistického centra, Nakládka a vykládka zásilek z / na dopravní prostředek, Snadná obsluha sestavy výsuvných teleskopů a válečkových dopravníků, Používání jednoduchých strojů a zařízení, Provádění denní údržby a drobných oprav dle pokynů, Mytí a čištění dopravních prostředků, dopravní techniky a technologických prostor, Občasné řízení motorových vozidel
- Požadavky: Řidičský průkaz sk. B / výjimečně lze i bez, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce
- Nabízíme: Nástup možný ihned, Pracovní doba: Pondělí - Pátek 6:00 - 08:00 hod. / 14:00 - 20:00, Příspěvek na dopravu / až 100 L do soukromého vozu s výraznou slevou, Příspěvek na pracovní obuv, Volné víkendy a státní svátky, možnost práce i na dohodu o provedení práce
- Kontak telefonicky Po - Pá, 9 - 15 hod. (paní Karkusová, tel.: 775 420 297) , příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@duotrans.cz