Název profese Svářeči
Místo výkonu práce Vrdy
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035062

Náplň práce: bodování a svařování betonářské oceli (armokošů), výroba stavebního kování.
Požadujeme: SOU, SŠ. Ochotu pracovat ve směnném provozu. Zákl. zkouška 111, ruční svařování obalenou elektrodou. Zákl. zkouška 135, svařování tavící elektrodou v ochranné atmosféře aktivního plynu. Znalost výkresové dokumentace.
Nabízíme: Práce na HPP, nástupní mzda od 30.000,- Kč, stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte 7 - 14:30 hod. nebo se dostavte osobně na adresu Chrudimská 42, Vrdy, 7-14:00 hod.