Název profese Brigáda - zahradník, údržbář
Místo výkonu práce Vidice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel Casa Serena s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67048327

Hledáme zkušeného a nadšeného brigádníka na pozici Zahradník / Údržbář do naší společnosti Casa Serena na Zámku Roztěž.
Tato pozice je ideální pro jedince, kteří mají zájem o práci v krásném prostředí zámeckých zahrad a mají chuť přispět k udržování jejich krásy.

Náplň práce:
" Péče o zámeckou zahradu a okolní zeleň.
" Údržba a zvelebování zahradních ploch.
" Práce se zahradní technikou a nářadím.
" Drobné opravy a údržba zámeckých prostor.

Požadujeme:
" Zkušenosti v oblasti zahradnictví nebo obecné údržby.
" Spolehlivost a pečlivost při práci.
" Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
" Zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:
" Nástup od 1.5. 2024.
" Pracovní doba 20 hodin týdně.
" Hodinová mzda odpovídající vašim předešlým zkušenostem.
" Příjemné pracovní prostředí na Zámku Roztěž.
" Možnost dlouhodobé spolupráce a případného přechodu na trvalý pracovní poměr od jara 2025.
" Stravenky.

V případě zájmu pište na uvedený email.